नेपाल प्रेस युनियन रौतहटको जिल्ला भेला सभय र भब्य रुपमा सम्पन्न

पछिल्लाे समाचार

रौतहट ।। नेपाल प्रेस युनियन रौतहट को जिल्ला भेला सभय र भब्य रुपमा सम्पन्न गराउन साथ सहयोग गर्ने सम्पुर्ण अग्रज नेपाल पत्रकार महासघका केन्द्रिय सदस्य आदरणीय आदरणीय शिव पुरि ज्यु@Shiva Puriनेपाल प्रेस युनियनका केन्द्रिय सदस्य@सञ्जय कार्की,प्रेस युनियन रौतहट जिल्ला निवर्तमान सभापति यादवराज पुरि@Yadavraaj Puri ,सस्थापक जिल्ला अध्यक्ष @Ratna Adhikari प्रेस युनियन मधेस प्रदेश लेखा समिति सयोजक @Ranjan Kharel,वरिष्ठ पत्रकार @Prabhat Jha,कटहरिया नगरपालिकाका प्रेस संयोजक तथा युनियनकर्मी@Prakash Shrestha तथा युनियनका जिल्ला कार्यसमित सदस्य तथा जि.सदस्य ज्यु हरु,प्रेस युनियनलाई सधै सहयोग माया गर्ने समाजसेवि #शत्रुघन खड्का ज्यु ,कार्यक्रम सम्पन्न गर्न सहयोग गर्ने सम्पुर्णसहयोगी हातहरु प्रती हार्दिक आभार गर्दछु।यहाहरुको आवस्यक साथ सहयोग र सल्लाह सहित अघि बढ्ने प्रतिबद्धता गर्दछौ।

साथै प्रेस युनियन को जिल्ला भेलामा निवर्तमान अध्यक्ष @Yadavraaj Puri ज्युले आफ्नो स्व पिता #लाल बहादुर पुरि को नाम रु एक लाख एघार हजार एक सय एक रुपैयाको(१,११,१०१/-) अक्षय कोष स्थापन गर्ने घोषण गर्नु भएको छ।

spot_img

लोकप्रिय