नेपाल पत्रकार महासंघका अल्पसंख्यक विभाग प्रमुख इकबाल अहमदलाई कतारमा भब्य स्वागत

पछिल्लाे समाचार

रौतहट ।। नेपाल पत्रकार महासंघ अल्पसंख्यक विभाग प्रमुख तथा केन्द्रीय सदस्य समेत रहनु भएका इकबाल अहमद (इफ्तखार हसन) कतार स्थित हमाद अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा प्रस्थान गर्नुभएको छ । केन्द्रिय सदस्य अहमदलाई कतार स्थित रहेको नेपाल पत्रकार महासंघका शाखा अध्यक्ष करिम मिया, पत्रकार अजमल अन्सारी लगायत महासंघका पदाधिकारीले स्वागत गर्नुभएको छ ।

पत्रकार अहमदले कतार स्थित रहेको विभिन्न संस्थाले आयोजना गरेको कार्यक्रमलाई प्रमुख अतिथिको रुपमा सम्बोधन गर्नेछन् । यसैगरी राजदुतावास लगायत विभिन्न पदाधिकारीहरु सँग भेटघाट गर्नेछन् । यसैबीच कतार सरकारका मन्त्रीहरु सँग शिष्टाचार भेटवार्ता हुनेछ ।

यसैगरी नेपाल-कतार बीचको सम्बन्ध अझै मजबुत र सक्रिय बनाउन छलफल हुनेछ । कतारमा कार्यरत रहेका नेपालीहरुको सुरक्षाको सन्दर्भमा समेत छलफल हुनेछ । देशको आर्थिक विकास, उन्नति र प्रगतिको लागि विशेष छलफल हुने जनाएको छ ।

यसक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रीय सदस्य इकबाल अहमदले एक हप्तासम्म कतारमा रहनेछ । वहाँले जुन १३ तारिख अर्थात् जेष्ठ ३० गते नेपाल फर्किने तालिका रहेको बताएका छन ।

spot_img

लोकप्रिय